Services
خدمات زیر ساخت شبکه

شرکت رایان نیک تجهیز

( زیرساخت شبکه اصطلاحی است که برای توصیف تجهیزات سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری استفاده     می شود  و برای بهره بردن از فناوری های خاص ، قابلیت های سطح بالایی را در اختیار افراد قرار میدهد . )

خدمات زیر ساخت شبکه

 

 

 

 

 

زیر ساخت شبکه شامل منابعی از جمله امکان اتصال و ارتباط به همراه مسیری امن برای جابجایی داده ها و همچنین مدیریت شبکه می باشد. باید توجه شود که اگر ساختار شما امن نباشد، آسیب پذیری شبکه در برابر حملات مختلف مانند ورود ویروس، اختلالات ناشی از بدافزار ها و دسترسی ها غیر مجاز، بالا می رود

 

 

 

 

 

امنیت شبکه از اطلاعات حساس سازمان شما محافظت می کند و پایداری کسب و کار شما را نیز گارانتی می کند . 

Firewall

فایروال سیستمی است که شبکه و یا کامپیوتر شخصی شما را در مقابل نفوذ هکرها، دسترسی‌های غیرمجاز، ترافیک‌های مخرب محافظت کند. نحوه عملکرد فایروال‌ها اینطور است که داده ها را بین شبکه‌ها جابجا و مسیریابی (Route) می‌کنند. فایروال هم ترافیک ورودی به شبکه و هم ترافیک خروجی از آن را کنترل و مدیریت کرده و با توجه به قوانینی که در آنها تعریف می‌شود به شخص یا کاربر خاصی اجازه ورود و دسترسی به یک سیستم خاص را می‌دهد  .

 

 

SEIM

SIEM مخفف Security Information and Event Management وظیفه مدیریت اطلاعات را بر عهده دارد. این محصول نرم افزاری به متخصصین امنیت کمک می کند تمام log های شبکه از طریق زیرساخت فناوری شبکه (سیستم های کاربران، برنامه های کاربردی شبکه، فایروال ها ، آنتی ویروس ها) جمع آوری و تجزیه و تحلیل کند  .

 

 

FortiSandBox
با افزایش حجم و پیچیدگی حملات سایبری، تنها یک تهدید جهت اخلال در امنیت و رخنه در داده ها لازم است. CISO ها از سند باکسینگ (جعبه ماسه) به عنوان یک مولفه حیاتی در استراتژی های امنیتی خود به منظور کمک جهت مقابله با تهدیدات نا شناخته پیشین استفاده کرده اند.

هر چند که سطوح حمله بیش از گذشته به دلیل افزایش IoT و سرویس های ابری دچار تغییر شده اند، کمبود متداوم استعداد امنیت در حوزه امنیت سایبری موجب شده است تا سازمان ها اقدام به یکپارچه سازی سند باکسینگ با کنترل های بیشتر و درجه اتوماسیون بالا کنند .

 

 

 

Email security

ایمیل‌ها به طور همزمان مهمترین ابزار ارتباطی کسب و کار و بردار حمله پیشرو برای نقض امنیتی هستند. امنیت ایمیل سیسکو کاربران را قادر می‌سازد به طور صحیح ارتباط برقرار کنند و به سازمان ها کمک می‌کند تا به مقابله با حملات ایمیل‌های تجاری گمراه‌کننده (BES)، باج‌افزارها، بد‌افزارهای پیشرفته، فیشینگ، هرزنامه و اتلاف داده‌ها با یک روش چندلایه‌ای برای امنیت بپردازند.

راهکارهای امنیتی : Junos Space Security Director

در محیط پیچیده امروزی، مدیریت امنیت شبکه ممکن است بیش از حد وقت‌گیر باشد و در صورتی که راه‌حل‌های مدیریتی آهسته، غیرشهودی یا محدود به سطحی از جزئیات، کنترل یا پدیداری باشد، آنگاه این راه‌حل‌ها مستعد خطا هستند. اداره‌کننده امنیت فضای Junos از طریق رابط‌های وب محور، متمرکز و بصری برای تمامی فایروال‌های مجازی، منطقی و فیزیکی (دروازه‌های خدمات سری SRX و VSRX ) مدیریت سیاست امنیتی را تامین می‌کند که این مدیریت سیاست امنیتی در سراسر بردارهای ریسک قدیمی و در حال ظهور اجرا می‌شود.

WAF

یک WAF یا Web Application Firewall یک لایه امنیتی و کنترلی ما بین مشتریان و برنامه یا سرویس شما فراهم می کند . WAF با امن کردن ساختار برنامه و همچنین کاربر برنامه، مکمل فایروال در شبکه شما می‌باشد و لایه دیگری از امنیت را فراهم می کند  . یک WAF تمامی دسترسی‌ها به برنامه وب را با ابزارهای امنیتی و کنترلی ترافیک ورودی به برنامه وب‌سایت و ترافیک پاسخ از سمت برنامه وب شما را فیلتر می‌کند.

 

 

 

تجهیزات ارتباط امن : PSA

PSA امکان کنترل کامل دسترسی سازمانی دستگاه‌های سیار، راه دور و محلی را از طریق قابلیت‌های مدیریت همگرا، ازجمله عملکرد مدیریت پایدارسازمانی (EMM) امکان‌پذیر می‌سازد. این یک راه‌حل آسان و جامع برای نصب نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس برای VPN، کنترل دسترسی به شبکه (NAC) و تحرک است .

 

 

آنالیزر امنیتی : FortiDDOS 

طیف گسترده ای از ابزار ها وجود دارند که هکر ها و تروریست های سایبری جهت پیشگیری از دسترسی به شبکه شما استفاده می کنند. حملات پیچیده DDOS نه تنها موجب ایجاد حملات حجمی لایه 4 می شوند، بلکه سرویس های DNS و لایه 7 را هدف می گیرند به طوری که حملات بسیار کوچکتر می توانند حملات حاصل از روش های کاهش حمله ابری را پنهان کنند.

جهت مقابله با این حملات، شما به راهکاری پویا و گسترده نیاز دارید. برنامه های کاهش حمله فورتی DDos فورتی نت از روش های تشخیص حمله مبتنی بر رفتار و کاهش و تشخیص مبتنی بر سخت افزار %100 با استفاده از واحد های پردازش امنیت (SPU ها) جهت ایجاد پیشرفته ترین و سریع ترین راه کاهش حمله DDoS در بازار امروزی بهره می گیرند .

 

 

Multi Factor Authentication (MFA)

اکثریت احراز هویت‌های دسکتاپ به طور کامل بر روی رمزهای ورود تکیه می‌کنند. ارتقاء ورود محلی به سیستم‌عامل‌های ویندوز، مایکروسافت و مک با استفاده از احراز هویت قوی و ایمن‌سازی سرورهای لینوکس شما صورت می‌گیرد .

 

 

NAC

 

کنترل دسترسی شبکه Network access control ) ( ، مجموعه کارهایی است که برای اعمال امنیت بر روی تجهیزات شبکه اعمال می شود تا فقط کاربران تایید شده و دستگاه های تعریف شده بتوانند به منابع شبکه دسترسی داشته باشند .