فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Cisco Secure Email
امنیت ایمیل سیسکو

شرکت رایان نیک تجهیز

Cisco Secure Email که در گذشته به Cisco Email Security شناخته میشد شامل سیستم پیشرفته مقابله با تهدیدها است که میتواند به سرعت تهدیدها را شناسایی و متوقف کند.

Cisco Email Secure 

شرکت ها با هر ابعادی با یک مشکل مشترک مواجه هستند: Email به عنوان مهمترین ابزار ارتباطی میتواند مورد حمله قرار گیرد یا به وسیله آن در شبکه رخنه ایی ایجاد شود. Cisco Secure Email به کاربران این اجازه را میدهد تا بتوانند به صورت امن با هم در ارتباط باشند و به سازمان ها در مبازه با به خطر افتادن Email، ایمنی در مقابل Ransomware، ایمنی در برابر Malware های پیشرفته، Phishing، Spam و Data loss به وسیله مکانیزم چندگانه حفاظتی این شرکت کمک میکند.

 

 

 

 

Cisco Secure Email که در گذشته به Cisco Email Security شناخته میشد شامل سیستم پیشرفته مقابله با تهدیدها است که میتواند به سرعت تهدیدها را شناسایی و متوقف کند، از Data loss جلوگیری کند و همچنین ایمن کردن ارتباطات با رمزنگاری اطلاعات ارسالی.

 

Cisco Secure Email به کاربران این اجازه را میدهد تا بتوانند به صورت امن با هم در ارتباط باشند و به سازمان ها در مبازه با به خطر افتادن Email، ایمنی در مقابل Ransomware، ایمنی در برابر Malware های پیشرفته، Phishing، Spam و Data loss به وسیله مکانیزم چندگانه حفاظتی این شرکت کمک میکند.

با Cisco Email Secure شما میتوانید:

• شناسایی و توقف تهدیدها با استفده از هوش مصنوعی پیشرفته Talos و تیم مبارزه با تهدیدات شرکت  سیسکو

• مبارزه با Ransomware  های پنهان شده در فایل های ضمیمه شده (Attachments) که از بررسی ایتدایی  در 

Cisco Secure Endpoint و Cisco Secure Malware عبور کرده.

• از بین بردن Email هایی که حاوی لینک های خطرناک هستند با مسدود کردن دسترسی به وب سایت های تازه آلوده شده با استفاده از سیستم تحلیل در لحظه URL تا بتواند از شما در مقابل Phishing  و  BEC محافظت کند.

• جلوگیری از سو؛ استفاده از اسم تجاری و حملات پیچیده identity-based email با استفاده از

Cisco Domain Protection (CDP) و Cisco Advanced Phishing Protection (CAPP)

•  محافظت از اطلاعات حساس در ایمیل های خروجی  و جلوگیری از از دست رفتن اطلاعات با (DLP) و سرویس Email Encryption با ساتفاده آسان

• نهایت انعطاف پذیری در اجرا با قابلیت اجرا شدن بر روی:Cloud ، VM، on-premises و یا پیاده سازی ترکیبی 

• زمانی که شبکه شما در حال رشد است شما به تعداد بیشتری Cisco Secure Email  نیاز دارید که تمام Cisco Secure Email ها به صورت یکپارچه عمل میکنند