فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

ASM F5

فایروال (F۵ BIG-IP Application Security Manager (ASM

شرکت رایان نیک تجهیز

 

فایروال F5 BIG-IP ASM؛ کاربردی‌ترین فایروال امنیتی لایه هفتم

فایروال F5 BIG-IP ASM محصول شرکت F5 Networks، نوعی فایروال بی‌نظیر برای لایه ۷ است که به‌جای حفاظت از ترافیک شبکه، از برنامه‌های کاربردی وب در لایه هفتم محافظت می‌کند. ASM به‌عنوان راهکار بی‌نظیر برای محافظت از وب‌اپلیکیشن، نوعی دیوار محافظتی بین برنامه‌های کاربردی شبکه شما و ترافیک خارج از شبکه ایجاد می‌کند.

 

 

 

سرویس‌های فایروال وب اپلیکیشن ASM که به اختصار (web application firewall یا WAF ) نام دارند، طوری طراحی شدند که در هرجایی از جمله در فضای ابری یا دیتاسنتر یک سازمان می‌توانید از آن استفاده کنید. این فایروال در قالب‌های مختلف standalone، ماژول، virtual و ابری وجود دارد. باتوجه به نیاز و کاربری موردنظرتان، می‌توانید یکی از پلتفرم‌ها را انتخاب کنید.

 

 

عملکرد فایروال F5 BIG-IP ASM؛ فایروال همه‌جانبه در لایه هفتم

از آن‌جایی که فایروال‌های سنتی، کار محافظت از شبکه را فقط تا لایه‌های ۳ و ۴ انجام می‌دهند، وقوع حملات و آسیب‌ در لایه‌های بالاتر مانند XSS و SQL injection، می‌تواند شبکه را مختل کند. در این حالت، فایروال F5 Big-IP Application Security، با محافظت از لایه ۷ و فیلتر کردن ترافیک http، از برنامه‌ کاربردی وب در برابر خطراتی مانند DDOS محافظت می‌کند. این فایروال از طریق موقعیت جغرافیایی و آدرس آی‌پی برای اقدامات امنیتی استفاده کرده و گزارش‌های خروجی آن بدون نیاز به بازنویسی، با استانداردهای امنیتی مانند DDS مطابق است. فایروال F5 BIG-IP ASM، ترافیک ناشی از IP‌های نامناسب را در لیست سیاه قرار می‌دهد. باتوجه به قابلیت‌ها و امکانات، می‌توان فایروال BIG-IP ASM را جزو پیشتازان فایروال برنامه‌های وب به‌شمار آورد.

ویژگی‌های کلیدی F5 BIG-IP ASM:

 • برخورداری از قالب‌های ابری، مجازی و سنتی
 • محافظت در برابر حملات احتمالی در لایه هفتم
 • امکان ادغام با ماژول‌‌های F5
 • قابلیت برنامه‌نویسی پیشرفته برای مقاومت در برابر آسیب‌ها
 • امکان ادغام با ابزار DAST
 • بررسی دقیق ترافیک http و رفتار کاربران
 • مطابق با استانداردهای امنیتی
 • محافظت از اطلاعات حساس و امکان پنهان کردن ان‌ها
 •  

سیستم عامل فایروال F5 BIG-IP ASM؛ اختصاصی و انعطاف‌پذیر

سیستم عامل به‌کار رفته در فایروال BIG-IP ASM، از نوع اختصاصی و کاملا  منعطف توسط شرکت F5 طراحی شده است. این سیستم عامل، عملکرد و امنیت بالایی برای فایروال رقم زده است. به کمک فایروال F5 BIG-IP، می‌توانید با تنظیمات از پیش تعیین شده یا به‌‌صورت سفارشی از امکانات فایروال بهره‌مند شوید. معماری قدرتمند سیستم عامل فایروال BIG-IP ASM، سرعت و عملکرد فوق‌العاده‌ای به ماژول‌های فایروال داده است.

امنیت فایروال F5 BIG-IP ASM؛ برخورداری از جدیدترین تکنولوژی امنیتی

تکنولوژی به‌کار رفته در این فایروال از نوع تکنولوژی‌های جدید تحت وب مانند ابزارهای  AJAx و JSON است.  امکانات فایروال به‌گونه‌ای است که با ابزارهای امنیتی پویای اپلیکیشن،BIG-IP Advanced Firewall Manager و BIG-IP Local Traffic Manager یکپارچه شده و از حملات مختلف امنیتی جلوگیری می‌کند.

از جمله مهم‌ترین حملاتی که فایروال، شبکه شما را در برابر آن‌ها مقاوم و امن کرده شامل موارد زیر است:

 • SQL injection
 • Alayer 7 DDOS
 • Cross-Aite request forgery
 • Session hijacking
 • Hpp tampering
 • XML bombs

مشخصات فنی  F5 BIG-IP ASM

ارائه فایروال F5 BIG-IP ASM با تضمین خدمات و گارانتی در رایان نیک تجهیز

فایروال (F۵ BIG-IP Application Security Manager (ASM یک سرویس منعطف و سازگار است که امنیت شبکه شما را در لایه هفتم برقرار می‌کند. به کمک این فایروال می‌توانید در محیط‌های سنتی، مجازی یا ابری از برنامه‌های کاربردی وب به بهترین شکل محافظت کنید. این راهکار کاربردی و موثر برای برقراری امنیت در شبکه از ویژگی‌ و تکنولوژی پیشرفته بهره برده است.

درصورتی‌که قصد انتخاب و خرید این فایروال را دارید، با مشاوره کارشناسان رایان نیک تجهیز می‌توانید تجربه کاربری مناسبی از خرید بهترین فایروال لایه ۷ داشته باشید. شرکت نیک تجهیز با ارائه راهکارهای امنیتی، با خدمات نصب و راه‌اندازی فایروال و آموزش‌های تخصصی کارتان را برای استفاده از محصول راحت کرده است. درصورتی‌که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، از طریق شماره‌ 02188209219 داخلی 222، می‌توانید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان نیک تجهیز بهره‌مند شوید.