فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Red Hat Linux

اکانت لینوکس رد هت

شرکت رایان نیک تجهیز

Red Hat از معروف ترین توزیع های لینوکس در دنیا به شمار می آید.

Red Hat Linux

 

 

 

 

 

Red Hat از معروف ترین توزیع های لینوکس در دنیا به شمار می‌آید. این شرکت خدمات فراوانی همانند ذخیره سازی و عرضه پلتفرم‌های سیستم عامل انجام می‌دهد.

 

 

 

 

 

شرکت ردهت با ارائه لینوکس سازمانی ردهَت انقلابی در جهان نرم افزارهای متن‌باز به وجود آورد. امروزه سبد محصولات شرکت ردهت شامل زیرساخت ابری، سیستم‌عامل، تکنولوژی‌های یکپارچه‌سازی agile، تکنولوژی های ابر خصوصی و مدیریت و خودکارسازی راهکارها است.

Red Hat Linux Advanced Server اولین نسخه‌ای است که توسط شرکت ردهت تحت عنوان Linux RedHat Enterprise وارد بازار شد. ردهت از زمان راه اندازیRHEL ، پشتیبانی، آموزش، مستند سازی، تائید اعتبار سخت افزارها و سایر خدمات را برای حمایت از مشتریان در قالب اکانت اشتراک لینوکس ردهت ارائه نموده است.

اشتراک اکانت ردهَت چیست؟


اشتراک اکانت ردهَت امکان دسترسی به دانلود نسخه‌های پشتیبانی شده و منتشر شده نرم‌افزارهای ردهَت را برای شما فراهم می‌کند. این اشتراک همچنین دسترسی به یک پایگاه دانش غنی و آنلاین و پشتیبانی نرم افزارها را برای دریافت توصیه ها و راهنمایی جهت استقرار، پیکربندی و مدیریت نرم‌افزارهای ردهَت، حتی در محیط‌های حساس در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر این، شما به نرم‌افزارهای ردهَت بلافاصله پس از بروزرسانی توسط تیم عملیات ردهَت و تایید مراحل آزمون، دسترسی خواهید داشت.

ارزش اکانت­های پشتیبانی ردهَت

با تهیه اکانت­های پشتیبانی ردهَت می­توانید به همه امکاناتی که برای استفاده از فناوری­های تولیدشده برای محیط‌های پیشرفته و سازمانی نیاز دارید، دسترسی داشته باشید، از جمله پشتیبانی از نرم‌افزارهایOpen Source، پشتیبانی از محصولات ردهَت و هر آنچه که راجع به افزایش امنیت نرم افزارهای خود نیاز دارید. گروه ردهت بر این عقیده می باشد که با استفاده از این محصول به جای نگرانی در برابر امنیت سیستم عامل خود، تنها بر روی رشد کسب و کارتان تمرکز خواهید نمود.

 

اشتراک اکانت ردهت شامل چه مواردی است؟

این اشتراک علاوه بر نرم‌افزار، دسترسی به جامعه متخصصان، منابع آموزشی، بروزرسانی‌های امنیتی و ابزارهای پشتیبانی که جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید را در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله امکاناتی که این سیستم در اختیارتان قرا می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دسترسی به:

  • پچ‌ها

  • رفع باگ‌ها

  • بروزرسانی‌ها

  • ارتقاها

  • پایگاه دانش ردهَت

پشتیبانی فنی با شرایط زیر:

  • دسترسی به تیم پشتیبانی در تمام ایام هفته

  • دریافت پشتیبانی در حوادث غیربرنامه‌ریزی‌شده

  • پشتیبانی بر روی تمام محصولات ردهَت

 
 
 

مزایای اشتراک اکانت ردهَت

 

1- پشتیبانی فنی

دسترسی به پشتیبانی آنلاین، مستندات، پایگاه دانش و ابزارهای لازم برای حفظ کارآمدی و پایداری سیستم‌ها و حل سریع مشکلات

 

2- منابع امنیتی

راهکارهای شرکت ردهَت به جهت دستیابی به امنیت هر چه بیشتر آزمون شده اند. این راهکارها همچنین از پشتوانه یک تیم امنیت محصولات به صورت کاملا اختصاصی برخوردار هستند که ریسک‌های امنیتی مؤثر بر محصولات را نظاره می کند، تشخیص می‌دهد و برطرف می‌نماید.

 

3- اکوسیستم شرکت‌های همکار

شرکت ردهَت با هزاران شرکت همکار نرم‌افزاری، زیرساخت ابری و سخت‌افزاری رابطه دارد، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که فناوری محیط کاری شما با ردهَت کار خواهد کرد.

 

4- نقشه‌ راه محصولات

با در اختیار داشتن اشتراک ردهت، می‌توانید نقشه‌ راه محصولات ردهت را ببینید و درباره مسیر بروزرسانی محصولات خود برنامه‌ریزی هدفمندی داشته باشید.

 

5- آمار تحلیلی فعالانه

بسیاری از محصولات در پورتفوی ردهَت با سرویس Red Hat Insights و سرویس‌های آمار تحلیلی یکپارچه شده‌اند، که می‌تواند به شما کمک کند به شکل فعالانه ریسک‌های امنیت، تطابق و پیکربندی را تشخیص داده و برطرف نمایید.

 

انواع اکانت پشتیبانی شرکت ردهَت

اشتراک‌ ردهَت به نسخه خاصی از محصول متصل نیست، به همین دلیل آزادی انتخاب از میان چندین نسخه پشتیبانی شده وجود دارد. عمده تفاوت هایی که بین اکانت های مختلف وجود دارد تفاوت در سطح پشتیبانی است.

در شکل زیر با انواع اکانت های اشتراکی ردهت که تحت عنوان Red Hat Enterprise Linux Server  می باشد آشنا خواهید شد:

برای آشنایی بیشتر با محصولات ردهت می توانید با شماره تماس 02188353400 داخلی 222 تماس حاصل نمایین.