keyIdentity
keyIdentity

شرکت رایان نیک تجهیز

پلت‌فرم KeyIdentity MFA مجموعه‌ای از محصولات ایمن، یکپارچه، انعطاف پذیر و شفاف را ارائه می‌دهد.

KeyIdentity

 

 

 

طرح ماژولار و آینده‌نگرانه پلت‌فرم KeyIdentity MFA به شما محافظی قابل اتکا را برای آینده و حال ارائه می‌دهد . ارائه دهندگان KeyIdentity Authentication به شما اجازه ادغامی مقیاس‌پذیر و آسان MFA را درون محیط دسکتاپ و سرور را بر روی سیستم‌عامل‌های لینوکس، مک و ویندوز می‌دهند. پلت فرم KeyIdentity MFA  همچنین روش‌های پیشرفته فشردن توکن و همچنین احراز هویت آنلاین را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید فرآیندهای ورود به سیستم خود را با احراز هویتی قوی و آینده‌نگرانه مطابق با سطح ریسک خود گسترش دهید

 

 

 

نقطه شروع این ساختار با نسخه LinOTP 2.9.1 می باشد که از keyidentity push token پشتیبانی می کرد . ساختار token راهی بسیار مناسب برای ایمن سازی ورود به سیستم و محافظت از روابط را فراهم می کند

وقتی که کاربر می خواهد  به سیستم login شود ، سیستم با سرور LinOTP ارتباط برقرار کرده و از طریق پروکسی PNP ( push token provider )  که توسطGmbH  keyidentity ارائه شده است ، یک پیغام به موبایل کاربر ارسال می شود. سپس ورود کاربر به سیستم باید توسط برنامه Keyidentity Authenticator  تایید شود . ( برنامه Keyidentity Authenticator برای Android و iOS در دسترس می باشد . ) بعد از اینکه پیغامی به تلفن همراه کاربر ارسال شد ، تلفن همراه کاربر نیز تاییدیه را به سرور LinOTP منتقل می کند. سرور LinOTP نتیجه را بررسی می کند و مشخص می کند که آیا ورود مجاز است یا خیر .

 

طراحی ماژولار و انعطاف‌پذیری LinOTP را قادر می‌سازد تا با سناریو‌های آتی سازگار و مقیاس‌پذیر شود. LinOTP  با شرکت شما رشد می‌کند. امکان مهاجرتی ساده برای ادغام احراز هویت 2 عاملی سنتی را در حین حفاظت از سرمایه‌گذاری انجام شده را فراهم می‌سازد. فرقی ندارد که شما در حال جایگزینی راه‌حل خود هستید یا در حال ادغام یک واحد کسب و کار جدید درون محیط خود هستید.

 

ساختار رمزی Keyidentity push به طور کامل از Keyidentity Authentication provide پشتیبانی می کند و از طرفی می توان گفت که Keyidentity GmbH زیر ساخت های موردنیاز push token را برای مشتریان خود فراهم می کند . KeyIdentity Authentication Provider  برای ادغام مستقیم و بومی احراز هویت قوی به سیستم‌های دسکتاپ و سرور است. آنها می‌توانند به صورت محلی و همچنین در محیط های دسک‌تاپ از راه دور استفاده شوند. همه توکن‌های پشتیبانی شده توسط KeyIdentity LinOTP MFA می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در ترکیب با جدیدترین توکن‌های QR و فشردن KeyIdentity به شما این امکان داده می شود تا نیازمندی‌های امنیتی و کاربرپذیری بالا برای محیط خود را برآورده سازید.

 

با استفاده از توکن فشرده KeyIdentity کاربران شما قادر به ترکیب کاربرپذیری بالای تلفن های هوشمند با امنیت قوی حمل و نقل باشند. در فقط چند مرحله، کاربران می‌توانند ورود به سیستم را تایید کنند در حالی که در backend اتصال ورود به سیستم به اطلاعات رمزنگاری در مورد تعامل ردیابی بالا و امنیت مداوم را تضمین می‌کند.