فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

F5 BIG-IP Access Policy Manager

APM یا F5 BIG-IP Access Policy Manager

شرکت رایان نیک تجهیز

 

بررسی تخصصی فایروال F5 BIG-IP APM؛ راهکار امنیتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه

فایروال F5 BIG-IP Access Policy Manager یا APM، محصول کاربردی شرکت F5 است. این شرکت با ارائه راهکارهای امنیتی و ماژول‌های مختلف BIG-IP، با تولید برنامه‌های امنیتی کاربردی محبوبیت بسیار پیدا کرده است.

 

 

فایروال APM، به‌عنوان راهکار امنیتی انعطاف‌پذیر و قدرتمند، دسترسی امن و یکپارچه‌ در شبکه و فضای ابری و مجازی برقرار می‌کند. این فایروال، با کاهش هزینه و دسترسی مقرون‌به‌صرفه، محیط امنی را برای دورکاری کارمندان یا دسترسی کاربران خارج به داخل شبکه را فراهم خواهد کرد؛ درنتیجه از نشت اطلاعات یا دسترسی‌ کاربران غیرمجاز به اطلاعات شبکه سازمان جلوگیری می‌کند.

 

 

مهم‌ترین مزایای استفاده از F5 BIG-IP APM

سرویس امن APM با مدیریت دسترسی براساس SWG، کنترل کاملی روی اطلاعات شبکه و کاربران خواهد داشت. برای کاربرانی که از طریق اینترنت به دیتای شرکت دسترسی دارند یا با استفاده از تکنولوژی دورکاری فعالیت می‌کنند، APM کنترل کاملی روی URL‌های مجاز دارد؛ درنتیجه قبل از ورود کاربران، سطح دسترسی آن‌ها را به اطلاعات شبکه مشخص می‌کند. از جمله مزایای این سرویس امن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت فیلتر کردن URL‌های ورودی و خروجی
 • بررسی و نظارت روی ترافیک‌‌های خروجی برای حداکثر بهره‌وری سازمان
 • احراز هویت دو یا چند عاملی برای کنترل دسترسی
 • قابلیت مشاهده ترافیک SSL
 • امکان گزارش‌گیری درخواست‌های مسدود شده براساس تنظیمات کاربر

فایروال F5 BIG-IP APM، دسترسی ریموت، LAN، وب و اتصالات دیگر در یک پنل را یکپارچه کرده و از طریق سیاست‌های متمرکز context aware، نقطه مرکزی و کنترل شده را برای مدیریت راحت‌تر برنامه‌های وب فراهم می‌کند؛ درنتیجه کاربران می‌توانند براساس سطح دسترسی و عضویت‌شان در سرویس دایرکتوری، به برنامه‌های کاربردی دسترسی داشته باشند. این سرویس، مجهز به قابلیت‌های دسترسی و هویت سازمانی است که با پلتفرم‌های مدیریت جدید مانند AirWatch نیز قابلیت ادغام‌سازی دارد.


ویژگی های‌کلیدی سرویس F5 BIG-IP APM

 • پشتیبانی از SSL VPN
 • پشتیبانی از IPV6
 • امکان مدیریت دسترسی Citrix
 • پشتیبانی از Microsoft ActiveSync و Outlook Anywhere
 • امکان گزارش‌گیری پیشرفته و دقیق
 • برخورداری از IAP و ایمن سازی هر درخواست
 • امکان احراز هویت چند عاملی MFA
 • برخورداری از احراز هویت امن API
 • منعطف و مقیاس‌پذیر

 

کاربرد فایروال F5 BIG-IP Access Policy Manager

فایروال APM با ادغام Citrix، با فیلتر کردن دسترسی‌ها احراز هویت کاربران را تعیین می‌کند. از آن‌جایی که سازمان‌ها به سمت تکنولوژی ابری پیش می‌روند، فناوری F5 BIG-IP APM، کمک می‌کند تا امنیت کسب‌و‌کار در فضای ابری تامین شود. از طرفی بسیاری از برنامه‌های کاربردی از API استفاده می‌کنند. در استفاده از API، این امکان وجود دارد که شبکه هکرها و حملات سایبری به API دچار اختلاف شود. فایروال APM با احراز هویت امن برای API‌های rest و SOAP از حملات API جلوگیری می‌کند.

امنیت فایروال F5 BIG-IP Access Policy Manager

امنیت در فایروال F5 BIG-IP APM، به‌صورت زیرساخت End-to-End است. وجود قابلیت VPE نیز کمک می‌کند تا مدیران برای هر کاربر براساس سطح دسترسی آن‌ها، سشن یا سیاست جداگانه تعریف کنند. F5 BIG-IP APM با قابلیت و ماژول‌هایی از جمله forcepoint، از انواع بدافزار، اسکریپت‌های آلوده و دسترسی‌های غیرمجاز جلوگیری می‌کند. همچنین با قابلیت SSO روی چندین دامنه، از امکان یک بار ورود و احراز هویت چند عاملی برای برنامه‌ها استفاده می‌کند.

ارائه فایروال F5 BIG-IP APM با تضمین خدمات و گارانتی در نیک تجهیز

فایروال F5 BIG-IP APM، سرویسی منعطف و مقیاس‌پذیر است که امنیت شبکه را برای دست‌یابی به اطلاعات تامین می‌کند. این سرویس قادر است از برنامه‌های کاربردی وب در محیط مجازی محافظت کند؛ درنتیجه برای تامین امنیت در سازمان‌هایی که کارمندان دورکار دارند، گزینه مناسبی خواهد بود.

درصورتی‌که قصد انتخاب و خرید فایروال F5 BIG-IP APM را دارید، با مشاوره کارشناسان رایان نیک تجهیز می‌توانید سرویسی امن و کاربردی را متناسب با سازمان و نیازتان انتخاب کنید. شرکت رایان نیک تجهیز با سابقه چندین ساله در زمینه ارائه راهکارهای امنیتی شبکه، کار نصب، راه‌اندازی و آموزش فایروال را نیز برای کاربران انجام می‌دهد. برای بهره‌مندی از خدمات رایان نیک تجهیز در کنار پشتیبانی امن این شرکت، می‌توانید همین حالا با شماره‌های درج شده داخل سایت 02188209219 داخلی 222 تماس بگیرید. خرید محصولات F5 از رایان نیک تجهیز، تجربه کاربری فوق‌العاده‌ای در زمینه خرید تجهیزات امنیت شبکه برای شما کاربران عزیز رقم خواهد زد.