f5 firewall
سرویس F5

شرکت رایان نیک تجهیز

برای شرکت ها و سازمانها، اطلاعات نقش مهمی را ایفا میکند و از دست رفتن بخشی از این اطلاعات میتواند برای آن سازمان ضربه بسیار بزرگی سازملن بزند. 

ویژگی های سرویس F5


یکی از روشهای جلوگیری از این ضرر و بازیابی اطلاعات در صورت از دست رفتن داده ها، روش نگهداری back up از آن داده ها است تا در زمان نیاز از آنها در جهت بازیابی اطلاعات استفاده شود. بدیهی است که مکان فیزیکی نگهداری از این فایل های back up باید جایی جدا از محل ذخیره سازی اصل داده ها باشد. 

در نتیجه این اطلاعات باید از طریق شبکه WAN منتقل شوند و در انتقال داده از طریق WAN سرعت انتقال و پهنای باندی که این عمل از اینترنت شما کم میکند مسائل مهمی هستند که شرکت F5 با سرویس Application Acceleration Manager توانسته این مشکلات را بر طرف سازد و با استفاده کمی از ظرفیت پهنای باند و با استفاده ناچیز از پردازنده این کار را برای شما انجام میدهد.


 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

یک سرویس آنلاین است که با استفاده از آن می توانید به صورت زنده در جلساتی که قبلا به طور فیزیکی برگزار می گردید، به صورت مجازی شرکت کنید و از طریق وب کم تصویر و از طریق میکروفن و بلندگو صدای یکدیگر را دریافت کنند. 

BIG-IP Application Acceleration Manager توانسته با استفاده از روش های زیر به کارایی بی نظیری در انتقال اطلاعات بر روی شبکه WAN دست پیدا کند:

• بیشتر اطلاعات یک سازمان سرشار از اطلاعات تکراری است و با حذف این اطلاعات تکراری میتوان حجم اطلاعات انتقالی بر روی خطوط WAN تا 10 برابر کم شود، همچنین برای بعضی از Data Type ها این روش میتواند تا 500 برابر حجم فایل را کاهش دهد.

• رفتار پروتکل TCP سرعت انتقال در شبکه WAN  را پایین میاورد اگر بتوان بار TCP را کم کرد و آن را مدیریت کرد، با این کار میتوانید از 100 درصد پهنای باند خود استفاده کنید و سرعت کار اپلیکیشین های خود را بالا ببرید 

• فشرده سازی راه حل آخر برای استفاده بهینه از پهنای باند است، لازم به ذکر است که به جز فایل Zip  و RAR بقیه فرمت را میشود در مبدا فشرده کرد و در مقصد بازگشایی کرد