فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Pulse Secure

Pulse Secure

شرکت رایان نیک تجهیز

شرکتها نیازمند یک سیستم ارتباطی ایمن برای دسترسی به نیروی کار متحرک خود هستتند که در عین حال مفید و تطبیق پذیر. سادگی و راحتی و ایجاد یک ارتباط بدون اختلال برای حیات شرکت ها امری حیاتی است که همچنین باعث افزایش بهره‌وری میشود و جزو عوامل بسیار مهم در توسعه شرکت ها به شمار می آید. سرویس Cloud Secure’s Single Sign-On(SSO) نیاز کاربران را به داشتن چندین رمز عبور مختلف را با استفاده از یک سیستم اتوماتیک مرتفع میکند.

مزایای استفاده از Pulse Connect Secure

Friction-free User Experience: امنیت نباید مانعی در جهت دسترسی کارمندان باشد تا مانع انجام وظایف خود شوند. دسترسی باید روان و شفاف باشد.

 

Simplified, Secure Hybrid IT Access: ادغام دسترسی ایمن و ارائه برنامه ها در Datacenter و یا در شبکه های ابری خصوصی و یا عمومی باید ساده باشد نه یک عمر پیچیده.

 

Increased Compliance: با توجه به توسعه روز افزون برنامه های کاربردی تحت وب ایجاد اطمینان از نفوذ ناپذیری و توانایی کنترل گسترش Malware ها بسیار مهم است.

 

Mobile Ready: با توسعه سیستم BYOD (Bring Your Own Device) و با تلفیق 2 سیستم EMM (Enterprise Mobility Management) و MDM (Mobile Device Management) میتوان به یک راهکار ایمن برای محل کار خود دست یافت.

• Simplified, Secure Hybrid IT Access: ادغام دسترسی ایمن و ارائه برنامه ها در Datacenter و یا در شبکه های ابری خصوصی و یا عمومی باید ساده باشد نه یک عمر پیچیده.

 

 

 

• Increased Compliance: با توجه به توسعه روز افزون برنامه های کاربردی تحت وب ایجاد اطمینان از نفوذ ناپذیری و توانایی کنترل گسترش Malware ها بسیار مهم است.

 

مزایای Cloud Secure

با توجه به استاندارد صنعتی SAML 2.0  بر روی SSO، ارتباط روان کاربران، تجمیع با شرکت های پیشرو تامین IdP به اضافه امینیت بالا همگی مزایایی هستند که Next-generation Secure Access در اخیار شما قرار می‌دهد. رهکارهای دیگر نمیتوانند ارتباط بدون اختلال و ساده را در یک شبکه گسترده برای شما تضمین کنند.

ویژگی های کلیدی Pulse Secure:

• Single Unified Client: در محصول Pulse Connect Secure ویژگی به عنوان Pulse Secure Client که به شما این قابلیت را می‌دهد تا بتوانید با استفاده از هر دستگاهی مثل لپ تاپ و یا گوشی هوشمند به سرویس های خود دسترسی داشته باشید، کاربران نیازی به نصب برنامه های اضافی ندارند و همچنین نیاز به یادگیری یک روند جدید برای استفاده از برنامه های مورد نیاز وجود ندارد.

• Comprehensive Single Sign-on (SSO): با پشتیبانی از SAML 2.0، پرتکل Kerberos،حالت بنیادی پروتوکل

NT LAN Manager میتواند ارتباطی روان با برنامه های قدیمی برقرار کند. دیگر راهکارها بر روی ارتباط با برنامه های تحت وب تمرکز دارند.

• Device Compliance: حفاظت دائمی از کابر نهایی و ارزیابی وضعیت امنیتی اطمینان حاصل میکند که فقط کاربران مجاز بتوانند از سرویس ها استفاده کنند. این یک ویژگی کلیدی است تا خطر آلوده شدن سیستم به Malware را کاهش می‌دهد بدون اینکه باعث ایجاد اختلال در عملکرد اجزاء شود.

•   Extensible Identity Management: Pulse Connect Secure میتواند به عنوان ارائه دهنده سرویس شناسایی IdP باشد و با توجه به این موضوع میتواند امکان تجمیع با یک سیستم مدیریتی دیگر را به شما ارائه دهد. این مزیت باعث میشود شما از راهکارهای مختلفی استفاده کنید. 

• Policy-controlled Connectivity: با استفاده از تکنولوژی FQDN Split Tunneling به شما این امکان را میدهد تا به آسانی به سرویس ابری خود دسترسی داشته باشید و به جای IP از Domain برای رسیدن به سرویس خود استفاده کنید. در استفاده از راهکارهای دیگر معمولا شما مجبور به وارد کردن IP آدرس های متعدد هستید که امکان  خطا در انجام تنظیمات را بالا میبرد.

• VDI Support:  به شرکتهای که سیستم Virtual Desktop را برای شرکای تجاری خود، پیمانکاران خود و شرکتهای تامیین کننده که با آنها در ارتباط هستند، پیاده سازی کرده است این امکان را میدهد تا یک دسترسی روان با سیستم Virtual Desktop خود داشته باشید. معمولا دیگر راهکارها از VDI پشتیبانی نمیکنند.

• Always-on Access: هماندد دیگر محصولات Next-Generation شرکت  Pulse Secure که ارتباطی ایمن را از طریق On-demand VPN و یا Per-app VPN ایجاد میکنند ویژگی Always-on اطمینان حاصل میکند تا کاربرانی که از طریق ارتباط راه دور به سیستم متصل شده اند، ارتباطی کاملا امن را تجربه کنند. دیگر محصولات موجود در این زمینه، عمق بررسی موارد امنیتی که شرکت Pulse Secure دارد را ندارند 

 نگاهی کلی به تمام ویژگی های محصول که در بالا در رابطه با آنها صحبت شد

  Adaptive Authentication: سیستم احراز هویت هوشمند با بررسی تعدا زیادی از ویژگی های کاربران

  Biometric Authentication Support: استفاده از سنسور های بایومتریک موجود در دستگاه هایی مانند گوشی هوشمند به منظور احراز هویت

  Clientless Access: عدم نیاز به نصب برنامه خاصی به منظور دسترسی به برنامه های تحت وب و سرویس ابری خود

  Group Policy: قابل ارتباط با سرویس های Directory مانند Active Directory و پرتوکول LDAP

  Strong Authentication:: پشتیبانی از MFA، SAML 2.0، PKI، IAM و Digital Certifications

  Endpoint Compliance: بررسی کامل وضعیت کابر متقاضی اتصال قبل از انجام اتصال

  Single Client: یک کاربر میتوانند چندین سیستم عامل داشته باشد تا بتواند جابه جایی سریع و لذت بخش را تجربه کند

  Comprehensive VDI Support: دسترسی به دستکاپ توضیع شده و برنامه هایی که از HTML 5 استفاده میکنند مانند Microsoft RDWeb، VMware و Citrix.

  Conditional Access: ارزی ابی و تایید دستگاها و کاربران به صورت خودکار

  EMM/MDM Integration: پشتیبانی از راهکارهای شرکتهای دیگر در جهت افزایش امنیت

  Single Sign-On (SSO): دسترسی راحت و روان به داده ها

 Centralized Management: سیستم مدیریتی یکپارچه در جهت مدیریت رویکردها، حداقل ها و احراز هویست برای دسترسی به Cloud  و Data Center ها

  Optional 3rd Party Integrations: این سیستم میتواند با Airwatch، MobileIron و Microsoft Intune و بسیاری دیگر از IdP ها ادغام شود.

 

موارد استفاده Pulse Secure

• دسترسی از راه دور کارمندان 

• دسترسی از طریق Browser

• دسترسی VDI

• تجمیع دسترسی از راه دور و یا از طریق موبایل