فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

fortiweb firewall

فایروال Fortiweb

شرکت رایان نیک تجهیز

 

از مهم‌ترین ابزار تجاری برای ساخت برنامه‌های کاربردی در شبکه، وب‌اپلیکیشن‌ و API‌ هستند. به‌همین دلیل محافظت از آن‌ها در برابر حملات سایبری اهمیت بسیار دارد. فایروال قدرتمند fortiweb برای همین منظور طراحی شده است. این فایروال با استانداردهای تعیین شده و ویژگی‌های محافظتی، برای محافظت از وب‌اپلیکیشن‌ و API به‌کار می‌رود.

 

 

ویژگی فایروال Fortiweb؛ در سه شکل مختلف

 

فایروال فورتی وب، به‌کمک قابلیت ماشین لرنینگ، متناسب با هر برنامه‌ای، سیستم امنیتی قوی پیاده‌سازی می‌کند تا در برابر تهدیدهایی مثل Zero Day Attack از برنامه محافظت کند.

فایروال fortiweb، به‌صورت سخت‌افزاری، نرم‌افزاری یا کانتینر در شبکه وجود دارد. یعنی علاوه‌بر امکان نصب فیزیکی در سازمان، می‌توانید آن را در فضای کلود و به‌صورت ابری راه‌اندازی کنید؛ درنتیجه امکان استفاده از آن برای شرکت‌های بزرگ و کوچک وجود دارد. همچنین اگر ساختار شبکه طوری است که باوجود نیاز به سیستم امنیتی، امکان تغییر در ساختار شبکه وجود ندارد، فایروال fortiweb این قابلیت را دارد به‌صورت آفلاین کار کند.

 

از ویژگی‌های این فایروال قدرتمند، موارد زیر را می‌توان نام برد:

●      محافظت از برنامه‌های تحت وب و API در برابر حملات OWASP

فایروال fortiweb، قدرت محافظت چند لایه از برنامه‌های تحت وب را دارد. طوری که قادر است از وب‌اپلیکیشن‌ها در برابر هر حمله امنیتی OWASP، حملات DOS و ربات‌های مخرب محافظت کند.

●      برخورداری از bot mitigation؛ برای شناسایی ترافیک‌های مخرب

این ویژگی فایروال فورتی وب کمک می‌کند ترافیک‌های مجاز و غیرمجاز برنامه‌های تحت شبکه شناسایی شود. درواقع، بدون اینکه چالشی در سرعت و موارد دیگر حین استفاده کاربر به‌وجود آید، امکان نظارت و کنترل ترافیک‌ را دارد.

●      برخورداری از گواهی SSL

با امکان ارائه SSL، این فایروال می‌تواند تراکنش‌های وب را کنترل و زمان تهدیدها را شناسایی کند. سپس طبق آن امنیت شبکه را فراهم کند.

●      امکان مدیریت یکپارچه؛ از طریق قابلیت مجازی‌سازی VMware

این فایروال قدرتمند از طریق مدیریت vmware، این امکان را به‌وجود آورده تا درگاه‌های مختلف فایروال را فقط از طریق یک کنسول مدیریت کنید.

●      برخورداری از قابلیت fortiGuard؛ اسکن تمام فایل‌های اپلود شده در شبکه

این قابلیت در ۴ سرویس مختلف ارائه شده است. در ادامه به‌اختصار هرکدام را بررسی خواهیم کرد:

1.  سرویس IP reputation

محافظت دربرابر botnet، اسپمر، پراکسی‌های بدون نام و نرم‌افزار‌های مخرب

2. سرویس security service

با لایه اپلیکیشن و مدل‌های ماشین لرنینگ، محافظت در برابر ربات‌های مخرب، آدرس‌های مشکوک و به‌روزرسانی اسکنرها

3. سرویس credential stuffing defense

ارائه هشدار مشکوک یا مسدودسازی ورودهایی با رمز و شناسه سرقتی

4. سرویس fortisanbox cloud

یکپارچه‌سازی سرویس فورتی نت

نحوه کار فایروال fortiweb؛ با برخورداری از امکان محافظت چند لایه

فایروال فورتی وب با ویژگی‌های پیشرفته و راهکارهای امنیتی، قادر است از حملاتی که به وب اپلیکیشن‌های می‌شود، محافظت کند. با برخورداری از سیستم امنیتی چند لایه، از حملات OWASP جلوگیری می‌کند. قابلیت fortiweb ML نیز این امکان را به شما خواهد داد تا بدون نیاز به تنظیم وقت‌گیر دستی، با محافظت قدرتمندی که ارائه می‌دهد، هرگونه رفتار غیرعادی را شناسایی کنید. برای مثال به ربات‌های امنیتی موتور جستجو اجازه اتصال می‌دهد درحالی‌که فعالیت ربات‌های مخرب را مسدود می‌کند.

انواع فایروال فورتی‌ وب fortiweb؛ بر اساس تکنولوژی و توان

شرکت فورتی نت، انواع مختلفی از فایروال‌های فورتی وب را طراحی کرده است. در ادامه به ۴ نمونه از انواع آن اشاره خواهیم کرد:

فایروال fortiweb 1000

این سری از فایروال با لایه ۷ در برابر حوزه‌های DOS، احراز هویت کاربران مشکوک، افزایش کارایی دستگاه، شناسایی حملات امنیت در شبکه را فراهم می‌کند.

فایروال fortiweb 2000

امکان امنیت چند لایه و سازگار با نوع فورتی گیت و فورتی سندباکس، همراه با آنتی‌ویروس، همانند سری بالا از شبکه محافظت می‌کند.

فایروال fortiweb 3000

 این سری از فایروال فورتی وب علاوه‌بر ویژگی‌های امنیتی در سری‌های قبلی، از آنالیز گرافیکی و گزارش‌گیری پیشرفته نیز برخوردار است. امکان محافظت از شبکه در برابر حملات OWASP نیز در این سری ممکن است.

فایروال fortiweb 4000

در این سری از فایروال‌ها، علاوه‌بر ویژگی‌ انواع قبلی، با قابلیت ماشین لرنینگ و کلود نیز در برابر درخواست‌های غیر عادی، محافظت امنیتی ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

قیمت فایروال فورتی وب fortiweb

قیمت فایروال براساس نوع فایروال، خدمات و گارانتی شرکت ارائه‌دهنده متفاوت است. باتوجه به نوسانات قیمت دلار، قیمت فایروال فورتی وب نیز متغیر است. همچنین فاکتورهایی مانند ظرفیت ذخیره‌سازی، توان عملیاتی، میزان مصرف برق و سایر ویژگی‌های فنی در تعیین قیمت فایروال fortiweb موثر است. برای اطلاع بیشتر از آخرین قیمت انواع مختلف فایروال فورتی وب، با کارشناسان رایان نیک تماس بگیرید.

رایان نیک تجهیز؛ ارائه دهنده فایروال fortiweb  با بهترین کیفیت و گارانتی

در خرید فایروال fortiweb، علاوه‌بر قیمت، خدمات و گارانتی شرکت ارائه دهنده نیز اهمیت بسیاری دارد. فایروال قدرتمند fortiweb با بهترین کیفیت و در انواع مختلف همراه با گارانتی در رایان نیک تجهیز ارائه می‌شود. شرکت رایان نیک تجهیز با ارائه خدمات مربوط‌به تجهیز و راه‌اندازی زیرساخت امنیتی، امنیت شبکه و پایگاه داده سازمان شما را فراهم خواهد کرد. همچنین رایان نیک تجهیز با ارائه خدمات در زمینه‌های تامین امنیت پایگاه داده، ارائه لایسنس‌های اوراکل، خدمات مربوط به وب و کنفرانس آنلاین، کارتان را برای تامین امنیت در شبکه راحت کرده است. همچنین با شرکت در دوره‌های آموزش  امنیت شبکه که توسط رایان تجهیز نیک ارائه می‌شود، امکان برخورداری از بهترین خدمات آموزش امنیت نیز وجود خواهد داشت. درصورتی‌که برای خرید این محصول نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا می‌توانید با کارشناسان رایان نیک تجهیز تماس بگیرید.