فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

red hat smart management

ابزاری برای مدیریت سیستم عامل لینوکس ردهت است.

 

 

 

این محصول ردهت ابزاری برای مدیریت بهینه سیستم عامل ردهت یعنی Red Hat Enterprise Linux است. با افزایش تعداد سرورهای لینوکسی، انجام برخی از کارهای ساده و ابتدایی با چالش همراه خواهد بود. مثلا، اگر نیاز باشد در یک زمان کم تعداد زیادی از  سرورهای لینوکسی را بروز رسانی کنیم، بدون داشتن Smart Management، این کار دشوار و زمان‌بر خواهد بود.

 

 

 

 

 

پس به صورت کلی می­‌توان گفت برای کمک به سازمان­‌ها جهت مدیریت ساده و ابتدایی سیستم‌عامل­‌های لینوکس ردهت، ابزار Red Hat Smart Management معرفی شده است.

 

 

 

اجزا Red Hat Smart Management

Smart Management از دو محصول Red Hat Satellite و Red Hat Insights تشکیل شده است. Satellite یک بستر برای مدیریت بهتر و سریع تر لایسنس‌­های متعدد ردهت است که کلیه فرایندهای استقرار، مقیاس پذیر­نمودن و بروز رسانی این لایسنس ها را با یک ابزار واحد و متمرکز ارائه می دهد. از آن سو، Red Hat Insights نیز با آنالیز پیوسته پلتفرم به پیدا کردن نقاط پر ریسک کمک می­‌کند و در کنار آن به ارائه اقدامات توصیه‌­ای می­‌پردازد. برای مثال اگر تعداد زیادی لایسنس‌های Red Hat Enterprise Linux وجود داشته باشد با ایجاد یک repository در Red Hat Satellite می‌­توان همه آپدیت­‌های ارائه شده برای این لایسنس را دریافت کرد و با اعمال یک دستور همه سرورها را آپدیت نمود.

ویژگی­های Red Hat Smart Management

وقتی تعداد سیستم‌­عامل­‌های لینوکسی مانند  Red Hat Enterprise Linux در یک سازمان بیشتر می‌شود مدیریت آن‌ها با چالش همراه است. محصول Red Hat Smart Management شرکت ردهت برای حل این معضل معرفی شد. در واقع Smart Management شامل دو محصول Red Hat Satellite و Red Hat Insights می‌باشد که وظیفه هر دو کمک‌کردن به سازمان­‌هاست تا به صورت مرکزی و با بهره‌وری بیشتر Red Hat Enterprise Linux را کنترل نمایند.

Smart Management به شما کمک می­کند تا هر محیطی که توسط Red Hat Enterprise Linux پشتیبانی می­شود را مدیریت کنید و این محیط شامل ماشین های فیزیکی و حتی محیط های چند ابری ترکیبی نیز می باشد.

به صورت کلی، سازمان­‌ها می‌توانند به کمک Smart Management مدیریت هزاران سیستم توزیع شده در چندین مرکز داده و در فضای ابری را اجرا کنند. در این بین به کمک قابلیت هوشمندانه تعبیه شده در Red Hat Insights نیز می‌توانید برنامه‌های اصلاحی از سوی ردهت را تنها با یک کلیک اجرا کرد.