فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Linux Support Oracle

اکانت پشتیبانی لینوکس اوراکل

شرکت رایان نیک تجهیز

لینوکس اوراکل 

لینوکس اوراکل

 

 

 از بین سیستم عامل های مختلف، سیستم عالم لینوکس جزو معروف­ترین

سیستم عامل های دنیا محسوب می شود که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می­گیرد. تیم اوراکل سیستم عامل لینوکس اوراکل را به گونه ای تولید و 

بهینه کرده است تا در کنار صدها محصول ارائه شده توسط اوراکل، عملکرد حداکثری را برای سازمان ها به ارمغان داشته باشد.

 

 

 

 

سازمان ها از طریق اکانت پشتیبانی لینوکس اوراکل به patchها، بروزرسانی ها و رفع مسائل امنیتی سیستم عامل لینوکس اوراکل دسترسی خواهند داشت.

 

اکانت پشتیبانی لینوکس اوراکل چیست؟

استفاده از لینوکس اوراکل، دانلود و اشتراک آن به صورت رایگان در اختیار همگان است. اما سازمان ها برای استفاده تجاری می بایست اقدام به تهیه اکانت پشتیبانی لینوکس اوراکل کنند.با تهیه اکانت لینوکس اوراکل، سازمان­ ها قادر خواهند بود به کلیه پکیج های نرم افزاری مربوط به این سیستم عامل، آپدیت های مربوطه و همچنین خدمات پشتیبانی فنی ارائه شده از سوی تیم اوراکل دسترسی پیدا کنند. بدون داشتن این اکانت شرکت ها و سازمان ها برای به روز کردن نرم افزار خود و پکیج های مربوط به آن مجبورند آن را پاک و مجددا نصب کنند که در سازمان های بزرگ کاری زمان­بر است و گاها تا چند روز طول می کشد.

 

 

انواع اکانت پشتیبانی لینوکس اوراکل

اوراکل با توجه به سال انتشار نسخه های مختلف و نوع خدماتی که ارائه می دهد، سه نوع پشتیبانی از اکانت های اورکل را در اختیار سازمان ها قرار می دهد. این پشتیبانی ها به صورت ۲۴*۷ ارائه می شود و سازمان ها قادرخواهند بود از طریق وب و تلفن به patchها، بروزرسانی ها و رفع مسائل امنیتی سیستم عامل لینوکس اوراکل دسترسی داشته باشند. شرکت رایان نیک تجهیز با داشتن دفتر نمایندگی خارج از ایران توانسته است این اکانت ها را در اختیار سازمان ها قرار دهد. به همین دلیل برای دریافت مشاوره و تهیه اکانت‌های زیر می‌توانید با واحد فروش شرکت رایان نیک تجهیز به شماره تماس 88209267 داخلی 222 تماس حاصل نمایید.

1- سطح پایه یا Basic

اوراکل در این سطح یک پشتیبانی 24*7را به کلیه مشتریان خود ارائه می دهد. این سطح از پشتیبانی برای اکثر سازمان ها اقتصادی و مقرون به صرفه است.سازمان هایی که این سطح از پشتیبانی را تهیه می کنند باید دقت کنند که از نسخه های قدیمی لینوکس اوراکل نمی توانند به صورت معمولی پشتیبانی دریافت کنند و باید نسخه Extended اکانت را تهیه کنند.

2- سطح Premier

سطح Premier برای نسخه­ های 5، 6، 7 و 8 لینوکس اوراکل ارائه شده است. توسعه و بروزکردن سیستم­ های عملیاتی برای سازمان­ ها و ارگان ­های بزرگ می تواند روندی طولانی­ مدت و پیچیده باشد. گاهی اوقات سازمان ­ها تمایل دارند تا از همان نسخه لینوکس اوراکلی که تهیه کرده­اند استفاده کنند و تمایلی به تغییر آن ندارند. اوراکل تمام تلاش خود را کرده است تا طی یک مدت زمان طولانی از نسخه های مختلف اوراکل پشتیبانی ارائه دهد تا نگرانی سازمان­ ها را در این مورد کاهش دهد. طبق سیاست­های اوراکل سازمان­هایی که از نسخه­ های 5، 6، 7 و 8 لینوکس اوراکل استفاده می­کنند به مدت 10 سال بعد از انتشار این نسخه­ ها می توانند از اکانت پشتیبانی سطح premier استفاده نمایند. 

3.698

 برگرفته شده از سایت اوراکل به آدرس: https://www.oracle.com/linux/support.html

3- سطح Extended

بعد از 10 سال از انتشار نسخه ­های لینوکس، برای دریافت پشتیبانی از اکانت لینوکس اوراکل، سازمان ­ها میتوانند از نسخه extended به مدت سه سال استفاده کنند. سازمان­ها می بایست هنگام تهیه اکانت پشتیبانی به زمان نسخه­ های انتشار یافته مطابق با جدول زیر توجه کنند.

برای تهیه اکانت­ های فوق می­توانید با واحد فروش شرکت رایان نیک تجهیز تماس حاصل نمایید.