فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Services
خدمات وب کنفرانس و پخش زنده

شرکت رایان نیک تجهیز

سرویس پخش زنده ، سرویسی است که مجموعه ای از تصویرها، صدا و مواردی مانند پاورپوینت را به صورت زنده و مستقیم ، آنلاین در اینترنت پخش می نماید.

خدمات وب کنفرانس و پخش زنده

 

 

 

پخش زنده اینترنتی یا استریم، در واقع ضبط یک رویداد و پخش همزمان آن برای افراد دیگر می باشد. همانند پخش زنده های زیادی که طی سال ها از صدا و سیما پخش شده اند، با این تفاوت که در این سامانه، کاربران این رویدادهای زنده را پس از دریافت لینک از طریق اینترنت دریافت می کنند.

 

 

 

به بیان دیگر استریمینگ، پخش ویدئو و صوت رویداد به صورت کاملا زنده و مستقیم از محل اجرای رویداد در بستر شبکه های کامپیوتری و اینترنتی است. گزینه لایو اینستاگرام، مثال مناسبی از سیستم پخش زنده اینترنتی می باشد.

وب کنفرانس چیست ؟

 

یک سرویس آنلاین است که با استفاده از آن می توانید به صورت زنده در جلساتی که قبلا به طور فیزیکی برگزار می گردید، به صورت مجازی شرکت کنید و از طریق وب کم تصویر و از طریق میکروفن و بلندگو صدای یکدیگر را دریافت کنند. با استفاده از وب کنفرانس شرکت ها می توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی، با شعبات خود در استان ها و حتی کشورهای مختلف، جلسات مجازی برگزار کنند. همچنین، با شیوع ویروس کرونا بسیاری از شرکت ها که دورکاری را انتخاب کرده اند، با کارمندان خود نیز جلسات آنلاین برگزار کرده و با قابلیت هایی که سامانه وب کنفرانس دارد، امکان ارائه هر پرزنت و یا انجام کار همزمان روی اسناد مشترک را در اختیار قرار می دهد.

با امکاناتی که سرویس های وب کنفرانس فراهم آورده اند، می توان این سرویس ها را ابزار مناسبی برای خدمات آنلاین دانست که با ساده ترین دستگاه های هوشمند مانند لپ تاپ، موبایل، کامپیوتر، تبلت و … امکان برقراری ارتباط فراهم خواهد شد.

 

 

پخش زنده 

 

پخش زنده اینترنتی یا استریم، در واقع ضبط یک رویداد و پخش همزمان آن برای افراد دیگر می باشد. همانند پخش زنده های زیادی که طی سال ها از صدا و سیما پخش شده اند، با این تفاوت که در این سامانه، کاربران این رویدادهای زنده را پس از دریافت لینک از طریق اینترنت دریافت می کنند. به بیان دیگر استریمینگ، پخش ویدئو و صوت رویداد به صورت کاملا زنده و مستقیم از محل اجرای رویداد در بستر شبکه های کامپیوتری و اینترنتی است. گزینه لایو اینستاگرام، مثال مناسبی از سیستم پخش زنده اینترنتی می باشد.

سرویس های پخش زنده ای که سامانه روکا برای کاربران خود در نظر دارد به دو صورت ابری و سازمانی قابل ارائه هستند و مناسب برگزاری رویدادها، همایش ها، سمینار ها، جشن شرکت ها و سازمان ها و … می باشد. همچنین از سرویس های پخش زنده برای هر گونه مراسمی که تا قبل از شیوع ویروس کرونا به صورت جمعی برگزار می گشت، همانند عروسی، مجالس ترحیم و … می توان استفاده نمود.