فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Intelligent Traffic Management (LTM)

سیستم هوشمند مدیریت ترافیک

شرکت رایان نیک تجهیز

Intelligent Traffic Management (LTM) مغز فعال پلتفرم های مختلف F5 است که به صورت هوشمند ترافیک اپلیکیشین ها را مدیریت میکند تا اپلیکیشین ها همیشه سریع، دردسترس و ایمن باشند.

چیزی فراتر از Load lancing 

BIG-IP Local Traffic Manager به شما این امکان را میدهد تا ترافیک شبکه داخلی خود را کنترل کنید، بهترین مقصد بر اساس کارایی سرور ها را انتخاب کنید ، امنیت و دسترس بودن را در سرتاسر شبکه خود فراهم کنید.

 

Full Proxy به معنی Full Power

  به دلیل اینکه BIG-IP LTM یک سیستم Full Proxy است، شما میتوانید از گزارشی کامل از ترافیک ورودی و خروجی به شبکه داشته باشید همچنین میتوانید این ترافیک را مدیریت کنید. از یک load lancer ساده تا یک سیستم پیچیده تصمیم گیری در ارتباط با سرونوشت ترافیک شبکه بر اساس کلاینت ها، سرور ها یا وضعیت برنامه ها، BIG-IP LTM به شما قدرت کنترل کامل بر ترافیک اپلیکیشن های شبکه را می دهد.

 

بهینه سازی کارایی شبکه

BIG-IP LTM میتواند با بهینه سازی سرعت و قابلیت اعتماد برنامه های هم در شبکه و هم در لایه اپلیکیشن باعث افزایش عملکرد سیستم میشود. با استفاده پروتکل های real-time و مدیریت ترافیک و تصمیم گیری بر اساس شرایط سرور و اپلیکیشن، سیستم مدیریتی گسترده و TCP and Content Offloading، BIG-IP LTM به صورت محسوسی باعث بهبود زمان باز شدن صفحه میشود.

 

BIG-IP Local Traffic Manager به شما این امکان را میدهد تا ترافیک شبکه داخلی خود را کنترل کنید، بهترین مقصد بر اساس کارایی سرور ها را انتخاب کنید ، امنیت و دسترس بودن را در سرتاسر شبکه خود فراهم کنید.

 

پردازش فوق سریع SSL

عمکلرد بالا در پردازش SSL در BIG-IP LTM به شما امکان محافظت از ارتباطات کاربرها با یکدیگر به صورت موثر را میدهد و این امر با رمز نگاری ارتباط کاربر نهایی با سرور به دست میآید. این ویژیگی همچنین از حملات DDoS جلوگیری میکند. BIG-IP LTM شامل سطوح مختلفی از بازرسی است تا ترافیک های نامتعرف را شناسایی و مسدود کند و به ترافیک های متعارف اجازه عبور دهد.

قابلیت برنامه ریزی

Big-IP LTM قابلیت برنامه ریزی دارد در نتیجه شما میتوانید کنترل و دسترسی که برای شما به همراه میآورد با استفاده از iRules و F5 Scripting Language، از شناسایی حمله روز صفر تا افزایش سریع درخواست ها برای یک اپلیکیشین یا کار با پروتکل های مخصوص یک اپلیکیشن، iRules به شما اجازه میدهد تا خود را با مشکلات ارائه اپلیکیشن در هر محیطی در شبکه مطابقت دهید

بهینه سازی TCP

سیستم بهینه سازی پیشرفته TCP/IP، TCP Express، تلفیق تکنیک های TCP/IP و بهبود آنها در آخرین RFCs با افزونه ها به منظور به حداقل رساندن اثر بسته شدن مجاری ارتباطی و از بین رفتن بسته ها و بازیابی آنها.  ابزارهای مستقل بررسی و تجربه کاربران نشان داده که کارایی TCP Express تا دو برابر و همچنین پهنای باند را تا چهار برابر افزایش یافته است.

مقیاس و سرعت 

با استفاده از BIG-IP LTM شما به یک Load Balancer پیشرفته در سطح enterprise-class دسترسی دارید شما همچنین میتوانید بر ترافیک لایه 7 یک کنترل کامل داشته باشید در کنار SSL Offloading  و تکنولوژی ScaleN که به شما تنظیم مقیاس دلخواه را ارائه میکند.

IRULES

برای شکست دادن حمله روز صفر تا مواجه با اپلیکیشن های مختلف، زبان سکیریپتینگ F5 به شما اجازه تطابق با چالش های ارائه اپلیکیشین در سراسر datacenter و یا Cloud.

ویژگی های کلیدی BIG-IP LTM:

• SSL Acceleration

• Real-Time Analytics

• Full Elasticity

• Strong Security

• Availability

روش های پیاده سازی 

• Cloud: سرویس های F5 میتوانند به صورت همزمان روی محیط های عمومی و خصوصی ابری اجرا شوند

• Virtual : BIG-IP VE به شما این امکان را میدهد تا این سرویس را به صورت یک VM روی سخت افزار های متفاوت، پیاده سازی کنید. 

• Hardware: هر دو خانواده BIG-IP و VIPRION Chassis قادر به اجرای این سرویس هستند.