فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Palo alto firewall

فایروال پالوآلتو

شرکت رایان نیک تجهیز

شرکت Pal Alto Network یک شرکت آمریکایی پیشرو در زمینه تولید تجهیزات امنیتی می باشد و محصولات آن در دسته های فایروال های نسل بعدی، امنیت ابری، سامانه های شناسایی و رفع تهدیدات می باشد

Palo Alto Firewall

فایروال پالوآلتو شرکت رایان نیک تجهیز

ساختار فایروال های Palo Alto به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانید شبکه خود را ایمن کنید و با اطمینان خاطر تعداد بیشتری از برنامه هایی که پیچیدگی خاصی دارند و به سطح بالایی از امنیت نیاز دارند را در اختیار داشته باشید. فایروال های  Palo Altoاز فایروال های نسل بعدی بوده و وظیفه اصلی آن ها محافظت از شبکه در برابر حملات سایبری می باشد.

شرکت Pal Alto Network یک شرکت آمریکایی پیشرو در زمینه تولید تجهیزات امنیتی می باشد و محصولات آن در دسته های فایروال های نسل بعدی، امنیت ابری، سامانه های شناسایی و رفع تهدیدات می باشد به نحوی که فایروال های این شرکت در سال ۲۰۱۸ از دید موسسه گارتنر در بالاترین سطح کیفی محصولات قرار داشته است

فایروال های سخت افزاری Palo Alto

فایروال های فیزیکی، داده ها را بین شبکه ها منتقل کرده و عملیات مسیریابی را انجام می دهند. با این کار، شبکه یا سیستم شخصی شما در مقابل دسترسی های غیرمجاز، ترافیک های مخرب و حملات هکرها ایمن می شود. به طور کلی فایروال ها هم ترافیک ورودی به شبکه و هم ترافیک خروجی از شبکه را کنترل و مدیریت می کنند و با توجه به قوانینی که برای آنها تعریف شده است به افراد اجازه دسترسی می دهد.

 تجهیزات فیزیکی فایروال های امنیتی شما را قادر می سازد که چند قدم از تهدیدهای ناشناخته جلوتر باشید و بتوانید اینترنت اشیا را مشاهده کرده و از آن استفاده کنید و به کمک روش های متفاوت، خطاها را کاهش دهید. از فایروال ها Palo Alto به عنوان سری PA نام برده می شود که برای طیف گسترده ای از سازمان های کوچک و بزرگ مناسب است. برای مثال مدل PA-220 برای سازمان های کوچک و مدل PA-7000 برای سازمان های بزرگ ارائه شده است.

انواع فایروال های سری PA

PA-7000: این سری دارای قدرت، هوش، سادگی و تطبیق پذیری برای استقرار در شرکت ها و ارائه دهنده خدمات است.

PA-5200: این سری دارای امنیت و سازگاری با ساختارهای پیشرفته و عملکرد بالا برای مراکز داده و ارائه دهندگان خدمات است.

PA-3200: در این سری عملکرد قابل پیش بینی و پوشش گسترده تهدید در مرز اینترنت از جمله مزایای آن محسوب می شود.

PA-800: این مدل فایروال، امنیتی محکم برای سازمان هایی با تعداد شعبات زیاد و یا حتی شرکت های متوسط ایجاد می کند.

PA-220: این سری دارای قابلیت مشاهده، کنترل و قدرت جلوگیری از تهدیدات شبکه در یک سازمان تقریبا کوچک را دارا می باشد.

PA-220R: تامین کنند امنیت شبکه در سازمان های کوچک ولی با سطح امنیت بسیار بالا از جمل قابلیت های این سری است.

فایروال های مجازی Palo Alto

این فایروال ها در واقع فایروال های نرم افزاری هستند که بر بستر ماشین مجازی قرار گرفته و برای ایجاد امنیت در ماشین های مجازی و محیط های ابری شخصی ساخته شده اند و از آنها با عنوان سری VM نام برده می شود. فایروال های مجازی سری VM به شما این را امکان می دهد تا به طور مداوم امنیت شبکه را برای فضاهای ابری شخصی، عمومی و در نقاط مختلف یک سازمان مدیریت کنید.

استفاده از این فایروال ها، باعث کاهش خطرات احتمالی و پیشگیری از تهدید در محیط های گسترده و سازمان هایی دارای چندین شعبه شده و میتواند با مقرراتی مانندGDPR ، PCI ، HIPAA ،  SWIFTو موارد دیگر به سرعت مطابقت کند.

Container firewalls

نسل جدیدی از فایروال ها، سری CN می باشد که به تیم های امنیت شبکه این اجازه را می دهد تا در کنترل و یکپارچه کردن محیط Kubernetes فعالیت داشته باشند. Kubernetes یک ساختار قدرتمند است که برای مدیریت و توزیع اجزا و سرویس های موجود در زیرساخت سازمان ها ارائه شده است. Kubernetes به افراد این اجازه را می دهد که برای پیاده سازی ایده خود، بهترین مکان را بر اساس نیازهای تجاری شان انتخاب کنند. این کار باعث می شود که مدیریت سلامت برنامه، ارائه سرویس های بیشتر و متعادل سازی اطلاعات در اختیار سازمان ها قرار بگیرد.

سری CN قابلیت مشاهده ترافیک لایه 7 شبکه یا لایه وب اپلیکیشن را داشته و تهدیدهای پنهانی به ترافیک مجاز را که بین مرزهای شبکه حرکت می کند شناسایی و از آن­ها جلوگیری می کند.

فایروال های سری CN، امنیت شبکه و محافظت از تهدید در سطح Container Traffic را اعمال می کنند و با به اشتراک گذاشتن اطلاعات متنی Kubernetes با سایر فایروال های شبکه  مانند Palo Alto، سطح امنیت را به طور کلی در شبکه بالا می برند.

نسخه ابری فایروال پالو آلتو

این فایروال با استفاده از قابلیت Global Protect Cloud Service خود اقدام به کنترل ترافیک در فضای ابری می نماید و بصورت یک سرویس در اختیار سازمان ها ارائه می گردد. این سرویس راهی عالی برای تضمین امنیت شبکه و محافظت از ارتباطات بین کاربران و شعبه های مربوطه می باشد.

برای خرید فایروال های پالو آلتو می توانید با واحد فروش شرکت رایان نیک تجهیز به شماره تماس ٨٨٢٠٩٢١٩ داخلی ٢٢٢ تماس بگیرید.

در ادامه ویژگی های مطرح چند فایروال پرکاربرد این شرکت آورده می شود