فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Fortisiem
Fortisiem

شرکت رایان نیک تجهیز

ابزاری قدرتمند جهت تامین امنیت اطلاعات و مدیریت رودادها به همراه آنالیز رفتار کاربران و واحد ها

قابلیت پیاده سازی به صورت :

سخت افزاری

• بر روی ماشین مجازی 

• بر روی محیط های ابری

با وجود سیل دادهای انتقالی به صورت دیجیتال در هر صنعتی، محیط برای حمله های سایبری به شدت افزایش یافته است که ایجاد امنیت برای این محیط ها را به امری چالش برانگیز تبدیل کرده است. تیم های امنیتی برای مقابله با این حملات با مشکل مواجه هستند، از طرفی بسیاری از این اطلاعات توسط دستگاهای دیجیتال تولید میشوند که این امر خود تامین امنیت اطلاعات را در فضای سایبری سخت تر میکند.

زیرساخت ها، برنامه و کابران نهایی (به علاوه دستگاه های مربوط به اینترنت اشیاء) همگی باید ایمن شوند. این امر نیازمند بررسی دائمی تمامی دستگاه ها و زیرساخت ها به در لحظه است. سازمانها همچنین نیازمند این امر هستند تا دستگاه هایی را که میتوانند باعث آسیب پذیری سیستم شوند را شناسایی کنند.

به علاوه طراحی سیستم Fortisiem به آن این اجازه را می دهد تا اطلاعات از منابع مختلف همانند log ها، ارزیابی عملکرد سیستم ها(Performance metric)، هشدار های امنیتی(Security alarms)  و تغییرات در تنظیمات دستگاها را به صورت داده های یکپارچه دخیره کند. Fortisiem با ترکیب سیستم سنتی آنالیز داده ها در بخشهای مختلف (SOC) و مرکز عملیاتی شبکه (NOC) به دیدی عمیق تر از امنیت دست پیدا کند.

 

زیرساخت ها، برنامه و کابران نهایی (به علاوه دستگاه های مربوط به اینترنت اشیاء) همگی باید ایمن شوند. این امر نیازمند بررسی دائمی تمامی دستگاه ها و زیرساخت ها به در لحظه است. سازمانها همچنین نیازمند این امر هستند تا دستگاه هایی را که میتوانند باعث آسیب پذیری سیستم شوند را شناسایی کنند.


به علاوه Fortisiem UEBA با ترکیب یادگیری ماشین و با استفاده از روشهای آماری میتواند به صورت در لحظه رفتار عادی کاربران را از رفتار مخرب و غیر استاندارد تشخیص دهد و در رابطه با آنها واکنش نشان دهد تا از اطلاعات حیاتی محافظت کند. به ترکیب تحلیل دادها که از سنسور کاربر نهایی گرفته میشود، نحوه جریان اطلاعات در شبکه، log های سرور ها و دیگر دستگاه های موجود در شبکه و همچنین Cloud APIs، Fortisiem میتواند پروفایلی قابل درک و با جزییات از کاربران، گروه های کاربری، نقاط نهایی موحود در شبکه، برنامه ها، فایلها و به طور کلی از تمام شبکه شما ایجاد کند.Fortisiem UEBA با تشخیص رافتار غیر متعارف میتواند برای شما دسترسی end-to-end از کاربرن نهایی به سرورهای فیزیکی و برنامه های تحت شبکه و Cloud  شما ایجاد کند. 

 

مزیت های کلیدی FortiSIEM

این سیستم پیشرفته کارایی بیشتری از تجمیع امنیت رویدادها انجام میدهد. این سیستم برای شما یه امنیت بسیار بالا در مقابل حملات ایجاد میکند و برای شرکت شما ارزش افزوده خواهد داشت. مزیت های کلیدی این محصول عبارتند از:

• تغییر ابعاد به توجه به گسترش شبکه شما و سیستم لایسنس شما: تغییر در ابعاد با سرعت بالا در طراحی و لایسنسینگ با با پیاده سازی بر روی ماشین مجازی

 افزایش کارایی و تحلیل log ها با اضافه کردن چند VM

 اضافه کردن چندین VM بدون پرداخت هزینه بیشتر

 سیستم لایسنسینگ قابل انعطاف به همراه MSSP PAYG، subscription و perpetual

 پلتفرم یکپارچه: باعث کاهش پیچیدگی میشود به همراه پشتیبانی ازmulti-tenancy و multi-vendor

 پشتیبانی از multi-tenancy بر روی یک پلتفورم. MSSPs توانایی مدیریت یکپارچه تمامی مشتریان را دارد و میتواند دسترتسی سراسری ایجاد کند. این ویژگی دارای رابط کاربری گرافیکی است و همچنین database مخصوص به خو را دارد.

  FortiSIEM از هزاران محصول شرکتهای دیگر پشتیبانی میکند و توانایی این را دارد که با محصولات Fortinet سادگی ادقام شود.

 سیستم ساده و شفاف مدیریت و کنترل: بیشتر ویژگی ها در FortiSIEM دارای دشبور، سیستم های تحلیلی، مدیریت رخداد ها، تنظیمات مدیریتی database(CMBD) و چندین آیتم کنترلی دیگر به صورت گرافیکی در محیط وب است.

 کنترل دسترسی به صورت role-based و با قابلیت شخصی سازی میتواند شرکتها را قادر سازد تا مشخص کنند هر کاربر میتواند به چه منابعی دسترسی داشته باشد

 مانیتورینگ کارایی و در دسترس بودن منابع همچون CPU، memory، storage و تنظیمات تغییر یافته کارایی سیستم را افزایش میدهد 

 با سیستم Active assists میتواند یک سامانه یکپارچه برای مدیریت CMBD ها ایجاد کند تا مدیریت منابع بهتر انجام شود

• افزایش قدرت تشخیص اتفاقات ناخواسته و کاهش اثر آنها در سیستم: FortiSIEM میتواند تهدید های داخلی و خارجی را به سرعت شناسایی کند.

 با استفاده از یه موتور انحصاری و توزیع شده زمان شناسایی تهدید ها بسیار کاهش یافته

 با داشتن پارسرهای از پیش طراحی شده، دشبوردها و سیستم ریپورتینگ پیشرفته میتواند دستگاه های پرکاربرد را به سرعت تحت پوشش قرار دهد

 سیستم تحلیل FortiSIEM به فرآیند از بین بردن حملات و شناسایی میزان نفوذ(IOC) آنها در سیستم کمک شایانی کرده است

 در کل زمان واکنش(MTTR) کاهش یافته

• فرمان پذیری بی نظیر و :Return On Investment افزایش ROI با اقزایش میزان بهره وری و کارایی، کاهش ریسک و کاهش آثار ناشی از حملات و سیستم کنترل ساده

 کارایی کارمندان و تحلیل ها افزایش میابد زیرا به آنها اطلاعات درست و کافی داده میشود

 مدیریت خطرات با تشخیص به موقع حملات و سیستم گزارش دهی

 محتوای از پیش تعیین شده باعث کاهش زمان جهت تنظیم FortiSIEM میشود(750 قانون از پیش طراحی شده و حدود 3000 گزارش و دشبورد و پشتیبانی از بیش از 200 دستگاه شرکتهای دیگر

 تیم های امنیتی میتوانند اثرات حملات را شناسایی کنند که ای امر باعث افزایش در سرعت بازیابی سرورها و اطلاعات در صورت از دسترس خارج شدن آنها میشود.