فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Pluralsight
سایت آموزشی Pluralsight

شرکت رایان نیک تجهیز

Pluralsight یک پلتفرم آموزش آنلاین است.

PluralSight-main-600x429

سایت آموزشی Pluralsight

 

 

 

 

Pluralsight یک پلتفرم آموزش آنلاین است. شرکت Pluralsight یک پلتفرم آموزشی را در اختیار افراد و مشتریان سازمانی خود قرارداده تا از این طریق در حوزه های تکنولوژی محور آموزش های لازم را دریافت کنند. افرادی که در ویدئو های سایت Pluralsight به آموزش می پردازند از بهترین متخصصان آن حوزه هستند. حوزه های تکنولوژی محور این سایت طیف وسیعی را شامل می شود مانند کدنویسی، جاوا اسکریپت، معماری نرم افزاری، c#، انگولار، پایتون و … است.

 

 

 

 

همه آموزش های این سایت ازطریق ویدئو های آنلاین در اختیار همگان قرار می گیرد و هدف از انتشار این ویدئو ها افزایش توانمندی نیروهای کاری با محوریت تکنولوژی و همراه کردن این نیروها با روندهای رو به گسترش تکنولوژی در سازمان ها است. تمرکز این شرکت به آموزش های متخصصین حوزه تکنولوژی محور همچون متخصصین حوزه it، متخصصین حوزه نرم افزار، توسعه دهندگان نرم افزار، متخصصین حوزه امنیت و ….. است.

خدمات قابل ارائه در این سایت:
سازمان ها با توجه به نوع اکانتی که تهیه میکنند به خدمات وسیعی دسترسی خواهند داشت. کاربران این سایت به بیش از 7000 هزار ویدئوی آموزشی که اصطلاحا در کتابخانه این سایت قرار گرفته است دسترسی خواهند داشت. ازسویی کاربران می توانند در تمرین های تعاملی و مشارکتی که دراین سایت ارائه می شود شرکت کنند، مهارت های تیم خود را بهتر ارزیابی کنند و با توجه به مسیر شغلی که برای خود در نظر گرفته اند و با مشاوره این سایت یک نقشه استراتژیک برای افزایش و بهبود مهارت های خود تهیه کنند. از جمله مزایای قابل تامل این سایت برای کاربران حضور در انجمن های گفتگو تخصصی در هر حوزه هست تا علاوه بر حل سریع مشکلات کاربران به بهبود مهارت های فردی افراد نیز دست پیدا کنند. کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند می توانند در پروژه های تعریف شده مشارکت داشته باشند و یا حتی تمرین هایی که ارائه شده است را انجام دهند و به ارزیابی خوبی نسبت به توانمندی های خود دست یابند.

 

مسیرهای آموزشی در سایت Pluralsight:


سایت Pluralsight از دو مسیر برای پیشبرد اهداف آموزشی و کمک به افزایش مهارت های افراد استفاده می کند که شامل دو مسیر زیر است.

1- Skill
در این مسیر سایت Pluralsight هدفش توسعه مهارت های افراد و به روز کردن این مهارت ها با توجه به روندهای رو به رشد در صنعت تکنولوژی است. در این مسیر سعی شده تا تمام حوزه های تخصصی مهندسی it در نظر گرفته شود.
2- Flow
شما می توانید فعالیت های الان خود را با گذشته مقایسه کنید. برای مثال ببینند کدزنی افراد تیمتان چه تغییری در یک مدت مشخص کرده است. این دید مقایسه ای که Pluralsight در اختیار دیگران قرار می دهد به مدیران پروژه کمک می کند تا با دید بهتری به بررسی و مقایسه پیشرفت مهارت های شغلی بپردازند.

هزینه های اکانت Skill:
این اکانت با توجه به دو معیار تعداد کسانی که قرار هست از این پلتفرم استفاده کنند تا مهارت کدزنی خود را بررسی کنند و با توجه به تعداد گزارش هایی که سایت Pluralsight در اختیار افراد قرار می دهد به سه دسته استاندارد، پلاس و سازمانی تقسیم می شود.

هزینه های اکانت Flow:
در این مسیر با توجه به اینکه سازمان ها بخواهند به صورت ماهیانه یا سالیانه از آموزش های این حوزه استفاده کنند سه نوع اکانت در سه سطح مختلف ارائه می شود که شامل اکانت starter، حرفه ای و سازمانی است. هزینه این اکانت ها با توجه به استفاده ماهیانه و سالانه تعریف شده است و اگر شما بخواهید تعداد بیشتری اکانت تهیه کنید با درنظر گرفتن تخفیف و با توجه به تعداد خرید می توانید انواع اکانت ها را دریافت کنید.


برای تهیه هر کدام از اکانت های پشتیبانی با تیم فروش شرکت رایان نیک تجهیز به شماره 02188209267 داخلی 201 تماس بگیرید.