فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

درباره ما

شرکت رایان نیک تجهیز

 

 

شرکت رایان نیک تجهیز در سال ۱۳۹۵ با هدف کمک به سازمان ها جهت بهبود امنیت شبکه و فناوری اطلاعات شکل گرفت. با موفقیتی که در ابتدای فعالیت این شرکت در حوزه امنیت و شبکه کسب شد، توانستیم به درک بهتری از دغدغه سازمان ها در این حوزه ها دست یابیم. از این رو برای ارائه یک راه حل جامع برای دغدغه امنیتی سازمان ها و توانمند کردن آن ها در جهت پاسخگویی مناسب و یکپارچه به مسائل به وجود آمده، شرکت رایان نیک تجهیز فعالیت های خود را در حوزه امنیت و شبکه به چهار دسته متمرکز کرد.

این حوزه ها شامل حوزه امنیت پایگاه داده، امنیت و زیرساخت های شبکه، امنیت ایمیل و سرویس پخش زنده است. در حال حاضر با تقسیم بندی امنیت به این شاخه ها توانستیم محصولات متنوع و متناسبی در هر حوزه ارائه کنیم و به هدف خود که همانا بهتر کردن امنیت سازمان ها طی سال های آتی و استفاده از فناوری اطلاعات در بستری امن است، نزدیک تر شویم.

از سویی تلاش نمودیم نیاز سازمان ها به یک سرویس یکپارچه پخش زنده را پاسخ دهیم. این سرویس توانسته است چهار رکن بستر امن آنلاین، تیم مجرب فیلم برداری، تجهیزات پخش زنده و پیاده سازی کلیه الزامات امنیتی در پخش زنده را ارائه دهد.