فایروال

فایروال وب

تجهیزات F5

ارتباط امن و دورکاری

سندباکس

تجهیزات امنیتی DDOS

مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

مدیریت سطح دسترسی (PAM)

Juniper firewall

فایروال جونیپر

شرکت رایان نیک تجهیز

شرکت Juniper یکی از کمپانی های معتبر در زمینه تولید محصولات امنیت شبکه است.

فایروال جونیپر شرکت رایان نیک تجهیز

 

 

شرکت Juniper یکی از کمپانی های معتبر در زمینه تولید محصولات امنیت شبکه است. فایروال های کمپانی جونیپر در زمینه فایروال های مجازی به عنوان یک روش جدید و جامع توانسته امنیت را در سطح بسیار بالا و به صورت پیشرفته ایجاد کند و با در اختیار گذاشتن امکانات مربوط به مدیریت، ترافیک ورودی و خروجی را برای سازمان ها کنترل کرده و از شبکه در برابر حملات احتمالی جلوگیری کند. لازم به ذکر است که فایروال های جونیپر قابل توسعه هستند. این مزیت، سازمان ها را قادر می سازد تا با پیشرفت تکنولوژی نگران امنیت شبکه خودشان نباشند و با اطمینان خاطر سازمان خود را گسترش دهند.

 

 

 

یکی از محصولات مهم این شرکت، فایروال SRX جونیپر است. فایروال های جونیپر سری SRX با سیستم تشخیص ویروس فوق حرفه ای و قابل توسعه، توانسته است امنیت سازمان ها را در سطح بالایی تضمین کند. سری جدید تجهیزات SRX که دارای اینترفیس های 100Gb و با سرعت 2Tbps هستند به صورت گسترده ای در دیتاسنترها مورد استفاده قرار می گیرند.

سری فایروال های SRX شرکت جونیپر:

فایروال های مجازیvSRX:

این دسته از فایروال ها با قابلیت جابجایی بالا، با ارائه سرویس های پیشرفته به منظور افزایش امنیت و قدرت دسترسی به اپلیکیشین های کاربردی ایجاد شده است. میکروسرویس ها دسته جدیدی از فایروال ها را تشکیل می دهند که وظیفه آن ها با فایروال های عادی متفاوت است.

برای تهیه فایروال های فوق می­توانید با واحد فروش شرکت رایان نیک تجهیز به شماره ٠٢١٨٨٢٠٩٢٦٧ داخلی ٢٢٢  تماس حاصل نمایید.